Блог

Жюү жицүгийн олон улсын тэмцээн болж шилдгүүдээ тодрууллаа

Жюү жицүгийн олон улсын тэмцээн болж шилдгүүдээ тодрууллаа

Жюү жицүгийн олон улсын "ULAANBAATAR PRO" тэмцээн Монгол Улсад хоёр дахь удаагаа болов. Тэмцээнд есөн орны 410 тамирчин өрсөлдөж, шилдгээ тодрууллаа. Энэхүү тэмцээнд нийт есөн орны тамирчид өрсөлдснөөс Монгол улсын баг тамирчид тэргүүлсэн юм. Удаах байрт ОХУ, БНСУ-ын баг тамирчид шалгарсан. Харин "ULAANBAATAR PRO" тэмцээнд багийн дүнгээр “Гаруда” академи 1395 авч тэргүүллээ. Хоёрдугаар байрт 1115 оноогоор “Шинэ бадрах жюү жицү”, гуравдугаар байрт 609 оноогоор “Мондэ Бжж” тус тус орсон.

Тэмцээний медальт байрт шалгарсан тамирчдын нэгдсэн дүнг сонирхоно уу.

Хөвгүүдийн шар бүсний (10-11 нас) 30 кг

1. Б.Сүхбат - “Чандмань оргил” дэвжээ

2. Т.Дэлгэрсайхан - “Сэлэнгэ таван хан”

3. Б.Отгоншагай - “Шинэ бадрах жюү жицү”

Охидын шар бүсний (10-11 нас) 36 кг

1. Т.Ариунзаяа - “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. М.Удвал-Эрдэнэ - “Гаруда”

Охидын цагаан бүсний (10-11 нас) 36 кг

1. М.Цэндбазар – “Монголын жүдо академи”

2. Г.Энхжин – “Монголын жүдо академи”

3. Б:Батсувд – “Монголын жүдо академи”

Хөвгүүдийн шар бүсний (10-11 нас) 38 кг

1. Ү.Батнасан – “Мондэ Бжж”

2. М.Төгсжаргал – “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. С.Тэнгис – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 46 кг

1. Б.Мөнх-Эрдэнэ - “Сэлэнгэ таван хан”

2. М.Тамир – Баруун хараа

3. Г.Дагвадорж - “Монголын жүдо академи”

4. А.Хүслэн - Баруун хараа

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 62 кг

1. Б.Батбилэг – Баруун хараа

2. Д.Үнэнболд – Баруун хараа

3. Л.Хүслэн – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Охидын шар бүсний (12-13 нас) 40 кг

1. Ж.Энхбулаг – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Г.Мөнхтуяа – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 41 кг

1. Protodiakonov Duluskhan – “ZE RADIOLA TEAM”

2. Э.Баяр-Эрдэнэ – “Чандмань оргил” дэвжээ

Хөвгүүдийн шар бүсний (12-13 нас) 41 кг

1. Ruslan Guseynov – “Baikal Jiu Jitsu”

2. М.Отгонбаяр – “Мондэ Бжж”

3. М.Золбаяр - “Чандмань оргил” дэвжээ

Охидын шар бүсний (12-13 нас) 48 кг

1. М.Нандин-Эрдэнэ - “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Г.Батцэцэг - “Шинэ бадрах жюү жицү”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 50 кг

1. Н.Мөнхсүлд – Сүхбаатар аймаг

2. Б.Очирням – “Гаруда”

Хөвгүүдийн шар бүсний (12-13 нас) 55 кг

1. Г.Болдбаатар - “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Г.Эрдэнэбат – “Гаруда”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 60 кг

1. А.Рагчаасүрэн – “Их шавь дожо”

Хөвгүүдийн шар бүсний (12-13 нас) 60 кг

1. Nikita Shkatov - Baikal Jiu Jitsu

2. Б.Ган-Эрдэнэ – “Гаруда”

3. DANIL KAISHEV - Baikal Jiu Jitsu

4. Becker Reiner – “Garuda”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 50 кг

1. М.Тэмүүжин – Дорноговь жюү жицү

2. С.Билгүүнтөгөлдөр – “Их шавь дожо”

3. Б.Соронзонхуяг – “Монголын жүдо акадмеи”

4. Т.Мэндбаяр – “Чандмань оргил” дэвжээ

Охидын цагаан бүсний (14-15 нас) 52 кг

1. Н.Отгонзаяа – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Д.Ганзаяа – “Монголын жүдо академи”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 62 кг

1. Timur Gasimov - Strela Team

2. Ч.Тэмүүлэн – Баруун хараа

3. О.Бат-Эрдэнэ – “Их шавь дожо”

Хөвгүүдийн шар бүсний (14-15 нас) 72 кг

1. С.Хадбаатар - “Мондэ Бжж”

2. Ж.Энэрэлт – “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. Stepan Agapov - Baikal Jiu Jitsu

Залуучуудын цагаан бүсний (16-17 нас) 55 кг

1. О.Мөнхзаяа – “Сэлэнгэ таван хан”

2. Г.Мөнхжин – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Залуучуудын цагаан бүсний (16-17 нас) 60 кг

1. Bair Garmaev - Strela Team

2. Т.Төрболд – Дорноговь жюү жицү

3. О.Сугархүү – Гаруда

4. Б.Онон – Сэлэнгэ аймаг сант сум

Залуучуудын цагаан бүсний (16-17 нас) 66 кг

1. Б.Лхагвадорж – “Гаруда”

2. Э.Хүрэлдаваа – Сэлэнгэ аймаг Сант сум

3. Ж.Даваажаргал – “Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama”

4. Э.Чинзориг - “Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 50 кг

1. П.Цэнгэл – “Монголын жүдо академи”

2. Ilia Zolotukhin - Strela Team

3. Б.Батцоож – “Шинэ бадрах жюү жицү”

4. Л.Баасандорж – “Борнуур” дэвжээ

Эмэгтэйчүүдийн хөх бүсний (16-17 нас) 52 кг

1. Д.Сарантуяа – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. М.Намуунцэцэг – “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. Д.Хүслэн – “Сүлд” спорт хороо

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 69 кг

1. Э. Гансүх – “Монголын жүдо академи”

2. Vitaly Panarek - Strela Team

3. Н.Мөнхсаруул – “Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama”

4. Г.Чинбат – “Гаруда”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 62 кг

1. О.Батмөнх – “Мондэ Бжж”

2. Г.Уламбаяр – “Гаруда”

3. О.Тэмүүжин – “Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama”

4. Б.Ариунбаяр – “Гаруда”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 66 кг

1. Г.Өсөхбаяр – “Сэлэнгэ таван хан”

2. Ц.Бум-Эрдэнэ – “Борнуур” дэвжээ

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн хөх бүсний 62 кг

1. Х.Баттамир – “Женко”

2. Х.Ардахан – “Гаруда”

3. Ц.Удвал – “Гаруда”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 77 кг

1. Г.Лувсанжамц – “Их шавь дожо”

2. Б.Цэдэн-Иш – “Сэлэнгэ таван хан”

3. Б.Ганбаяр – “Гаруда”

4. Н.Амгалан – “Төрийн тусгай хамгаалалт”

Хоёрдугаар дэвжээ

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 27 кг

1. Б.Түмэнбаяр – Сүхбаатар аймаг

2. Л.Хатанбаатар – “Чандмань оргил” дэвжээ

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 30 кг

1. Ц.Ирмүүнтөр – “Сэлэнгэ таван хан”

2. Б.Сугардорж – “Сэлэнгэ таван хан”

3. Б.Тэмжүүжин – “Монголын жүдо академи”

4. Н.Бат-Эрдэнэ – “Гаруда”

Хөвгүүдийн шар бүсний (10-11 нас) 46 кг

1. Б.Шинэтулга – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. О.Наранбаатар – “Монголын жүдо академи”

Хөвгүүдийн шар бүсний (10-11 нас) 50 кг

1. У.Тэмүүлэн – “Hiro Brazilian jiu jitsu”

2. Г.Билгүүн – “Дорноговь жюү жицү”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 37 кг

1. Б.Найдан – “Гаруда”

2. С.Мөнх-Оргил – Сүхбаатар аймаг

3. П.Алтанхуяг – “Мондэ Бжж”

4. Б.Бүрэн-Амгалан – “Чандмань оргил” дэвжээ

Хөвгүүдийн шар бүсний (12-13 нас) 37 кг

1. А.Азжаргал – “Гаруда”

2. Б.Хүслэн-Эрдэнэ – “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. Jamieson Cousyn – “Гаруда”

Хөвгүүдийн шар бүсний (12-13 нас) 45 кг

1. Ilia Kravchenko – “Baikal Jiu Jitsu”

2. Ч.Дөлгөөн – “Гаруда”

Охидын цагаан бүсний (12-13 нас) 48 кг

1. О.Энхзул – Хүч спорт хороо

2. Н.Тайванжаргал – “Чандмань оргил” дэвжээ

Охидын цагаан бүсний (12-13 нас) 52 кг

1. Ч.Урангуа – “Чандмань оргил” дэвжээ

2. У.Нандинчимэг – “Их шавь дожо”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 55 кг

1. Б.Шинэ-Зориг – “Сэлэнгэ таван хан”

2. Н.Гэрэлт-Од – “Мондэ Бжж”

3. У.Билэгт – “Монголын жүдо академи”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 66 кг

1. Г.Өсөхбаяр – “Сэлэнгэ таван хан”

2. Ц.Бум-Эрдэнэ – “Борнуур” дэвжээ

Хөвгүүдийн шар, ногоон бүсний (14-15 нас) 46 кг

1. Vladimir Koliaka – “Baikal Jiu Jitsu”

2. Б.Тэмүүжин – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Охидын шар бүсний (14-15 нас) 48 кг

1. А.Цэцэгдарьмаа – “Дорноговь жюү жицү”

2. О.Саруулсайхан – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Хөвгүүдийн шар бүсний (14-15 нас) 56 кг

1. Константин Лоскутов – “Baikal Jiu Jitsu”

2. Л.Оюунсүрэн – Баруун хараа

3. О.Тэмүүлэн – “Шинэ бадрах жюү жицү”

4. А.Мөнхтулга – “Шинэ бадрах жюү жицү”

Хөвгүүдийн шар бүсний (14-15 нас) 62 кг

1. Ж.Гансүрэн – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Б.Мөнхтөр – “Мондэ Бжж”

3. Б.Нямбазар – “Их шавь дожо”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 67 кг

1. Н.Төгөлдөр – Монголын жүдо академи

2. Э.Мөнхөө – “Мондэ Бжж”

3. Ж.Баасансүрэн – “Сүлд спорт хороо”

4. Э.Маргад-Эрдэнэ – “Чандмань оргил” дэвжээ

Хөвгүүдийн шар, ногоон бүсний (14-15 нас) 84 кг

1. Э.Тундас – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Pavel Ruzevich – Baikal Jiu Jitsu

Залуучуудын цагаан бүсний (16-17 нас) 50 кг

1. Т.Улболд – Дорноговь жюү жицү

2. Б.Бат-Эрдэнэ – Сэлэнгэ аймаг Сант сум

Эмэгтэйчүүдийн цагаан бүсний (16-17 нас) 52 кг

1. Б.Нямдэлгэр – “Чандмань оргил” дэвжээ

2. Т.Түмэнжаргал – Дорноговь жюү жицү

Залуучуудын цагаан бүсний (16-17 нас) 73 кг

1. Б.Баяр-Эрдэнэ – Хууль сахиулахын их сургууль

2. Т.Ганбилэг – Гаруда

3. Э.Бат –Өлзий – Налайх

4. Ц.Элбэгабаяр – “Их шавь дожо”

Залуучуудын хөх бүсний (16-17 нас) 66 кг

1. Жүгдэрнамжил – “Мондэ Бжж”

2. Б.Мөнхболд – Гаруда

3. Б.Ганбат – “Увс нуур”

4. Н.Эрдэнэсайхан – Дорноговь жюү жицү

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 55 кг

1. О.Отгонбуян – Борнуур дэвжээ

2. Б.Баасанхүү – Борнуур дэвжээ

3. Б.Одгэрэл – Борнуур дэвжээ

4. Д.Номин-Эрдэнэ – “Гаруда”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 56 кг

1. З.Агваансамданжамц – “Борнуур” дэвжээ

2. Д.Далайцэрэн - “Мондэ Бжж”

3. М.Доржрагчаа – Хууль сахиулахын их сургууль

4. Б.Жамсранжав – Дорноговь жюү жицү

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 62 кг

1. Д.Эрдэнэзул – “Гаруда”

2. Г.Монголжин – “Гаруда”

3. Э.Ариунтунгалаг – “Монголын жүдо академи”

Охидын шар, ногоон бүсний (14-15 нас) 68 кг

1. Viktoriya Pezhemskaya – Baikal Jiu Jitsu

2. Б.Эмүжин – Дорноговь жюү жицү

Эрэгтэйчүүдийн мастер нэг ангиллын цагаан бүсний 69 кг

1. Tatsuya Sakamoto - Infight Japan

2. Peter Doyle – Ralph Gracie Berkeley

Эрэгтэйчүүдийн мастерс нэг ангиллын 110 кг

1. М.Жаргалсайхан – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Thomas Minter – Garuda

3. Aotegensude - China Top Team

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хөх бүсний 77 кг

1. Д.Алтансүх – Genco

2. Lee Jungmin - Tri-Force U.C.T

3. Н.Мөнхбаяр – “Гаруда”

4. Б.Даваажамц - Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн ягаан бүсний 70

1. Б.Хулан – Genco

2. Dorothy Dao - Ralph Gracie Berkeley

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн ягаан бүсний 77 кг

1. Daeyeon Cho - Tri-Force U.C.T

2. Ө.Эрдэнэбаатар – “Гаруда”

3. М.Даваадорж – Шинэ бадрах жюү жицү

4. Alexei Bordas - Ralph Gracie Berkeley

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн ягаан бүсний 94 кг

1. Б.Ариунцогт – “Мондэ Бжж”

2. HYUNJAE AHN - Barbosa Jiu-Jitsu

3. Б.Энхтүвшин – “Гаруда”

4. Brian Henry - Ralph Gracie Berkeley

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хар бүсний 110 кг

1. Keunwoo Kim – Dcbs

2. Newton Dias Casemiro - Ralph Gracie Berkeley

3. MINSEOK HEO - Dcbs

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хөх бүсний 62 кг

1. Г.Баяндүүрэн – “Гаруда”

2. Б.Гантогтох – “ Гаруда”

3. Б.Алтансүх – “Гаруда”

4. Н.Хас-Эрдэнэ – “Гаруда”

Эрэгтэйчүүдийн мастерс нэг ангиллын хар бүсний 69 кг

1. Б.Баярням - Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama

2. З.Төгөлдөр – “Гаруда”

3. З.Батхүү – “Дорноговь жюү жицү”

4. Ж.Энхсайхан – “Баруунхараа”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хөх бүсний 85 кг

1. Т.Нэмэхбаяр – “Monde Bjj”

2. Т.Мөнх – “Гаруда”

3. Т.Отгонзаяа – “Төрийн тусгай хамгаалалт”

Эрэгтэйчүүдийн мастер ангиллын хөх бүсний 85 кг

1. Х.Гантулга – “Их шавь дожо”

2. Ж.Отгонхуяг – “Гаруда”

3. Б.Мөнх-Оргил – “Гаруда”

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн хүрэн, хар бүсний 70 кг

1. Б.Буяндэлгэр – “Гаруда”

2. Ц.Батцэцэг – “Шинэ бадрах жюү жицү

Эрэгтэйчүүдийн мастерс нэг ангиллын бор бүсний 110 кг

1. М.Батбилэг – “Гаруда”

Гуравдугаар дэвжээ

Хөвгүүдийн шар бүсний (10-11 нас) 34 кг

1. З.Содбилэг - “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. О.Тэргэл - “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. Б.Төрбат – “Сэлэнгэ таван хан”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 34 кг

1. Н.Тэмүүлэл – “Монголын жүдо академи”

2. Б.Ууган-Эрдэнэ – “Их шавь дожо”

3. Б.Жавхлантөгс – “Дорноговь жюү жицү”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 38 кг

1. Ц.Түвшинбаяр – “Монголын жүдо академи”

2. Владимир Дошлов - Baikal Jiu Jitsu

3. О.Өсөхбаяр – Баруун хараа

4. О.Буяндэлгэр – “Их шавь дожо”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (12-13 нас) 34 кг

1. Ч.Төгөлдөр – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Б.Батцэнд – Баруун хараа

3. Б.Мөнх- Эрдэнэ – “Чандмань оргил” дэвжээ

Хөвгүүдийн шар бүсний (10-11 нас) 62 кг

1. Б.Мөнх-Эрдэнэ - “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Ө.Бат-Оргил – “Гаруда”

3. Б.Есүхэй – “Монголын жүдо академи”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (10-11 нас) 42 кг

1. Kirill Tenchikov - Baikal Jiu Jitsu

2. Д.Төгөлдөр – “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. О.Анарбилэг - “Шинэ бадрах жюү жицү”

4. Д.Баяржавхлан - “Шинэ бадрах жюү жицү”

Охидын цагаан бүсний (12-13 нас) 44 кг

1. Mariia Lodneva - ZE RADIOLA TEAM

2. О.Мөнхжаргал –Сэлэнгэ аймаг Сант сум

3. С.Ичинхорлоо – Баруун хараа

4. Х.Ариунтунгалаг – “Монголын жүдо академи”

Хөвгүүдийн саарал бүсний (12-13 нас) 60 кг

1. А.Алтанхуяг – “Мондэ Бжж”

2. Б.Саруул –“Гаруда”

Хөвгүүдийн шар бүсний (12-13 нас) 78 кг

1. З.Болдбаатар – “Гаруда”

2. Д.Батзаяа – Баруун хараа

3. Ө.Бат-Оргил – “Их шавь дожо”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 38 кг

1. Э.Мөнгөнсүх – Сүхбаатар аймаг

2. Б.Мөнхболд- “Шинэ бадрах жюү жицү”

3. М.Хасагбаатар – Баруун хараа

4. Г.Очирхүү – Сэлэнгэ аймаг Сант сум

Хөвгүүдийн шар бүсний (14-15 нас) 46 кг

1. Б.Батдаваа – “Чандмань оргил” дэвжээ

2. О.Тэмүүжин – Баруун хараа

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 56 кг

1. Э.Мөнгөнхонх – Баруун хараа

2. Г.Чинзориг - ZE RADIOLA TEAM

Охидын цагаан бүсний (14-15 нас) 63 кг

1. Э.Анужин – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Olga Bubiakina - ZE RADIOLA TEAM

3. Д.Алтанцэцэг – “Их шавь дожо”

4. KAMBAT BATAI – “Mongolian Judo academy”

Хөвгүүдийн цагаан бүсний (14-15 нас) 72 кг

1. Ө.Хангал – “Их шавь дожо”

2. Б.Цэнгүүн – “Сүлд” спорт хороо

3. Д.Очирпүрэв – “Гаруда”

Эмэгтэйчүүдийн цагаан бүсний (16-17 нас) 48 кг

1. Г.Дэлгэрмаа – Налайх

2. Б.Сарантуяа – Сэлэнгэ аймаг Сант сум

Эмэгтэйчүүдийн цагаан бүсний (16-17 нас) 70 кг

1. Т.Энхтуул – Хүч спорт хороо

2. Г.Энххулан – Налайх

3. Н.Амартүвшин – Хууль сахиулахын их сургууль

Залуучуудын цагаан бүсний (16-17 нас) 94 кг

1. Б.Билгүүн – “Их шавь дожо”

2. М.Лхагвадорж - “Их шавь дожо”

3. У.Алтанбаяр - “Их шавь дожо”

Залуучуудын хөх бүсний (16-17 нас) 50 кг

1. Ж.Мөнгөншагай – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Б.Билэгзаяа – “Сүлд спорт хороо”

Эмэгтэйчүүдийн хөх бүсний (16-17 нас) 63 кг

1. Г.Төгсжаргал – “Шинэ бадрах жюү жицү”

2. Ж.Анударь - “Шинэ бадрах жюү жицү”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хөх бүсний 69 кг

1. Б.Мөнгөншагай – Genco

2. Д.Амартүвшин – Хилчин спорт хороо

3. М.Мөнх-Эрдэнэ – “Гаруда”

4. М.Идэрбат – “Гаруда”

Эрэгтэйчүүдийн мастер нэг ангиллын цагаан бүсний 69 кг

1. А.Өнөржаргал – “Гаруда”

2. Э.Эрдэнэбаяр – “Гаруда”

3. Б.Дамдин – Stella team

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 90 кг

1. Э.Болормаа- Төрийн тусгай хамгаалалт

2. А.Дуламрагчаа- “Дорноговь жюү жицү”

Эрэгтэйчүүдийн мастер нэг ангиллын цагаан бүсний 77 кг

1. Д.Алдар – “Андууд”

2. Bayaertu T- China Top Team

3. Ж.Алтантулга – “Гаруда”

Эрэгтэйчүүдийн мастер нэг ангиллын цагаан бүсний 85 кг

1. Ч.Төмөртулга – “ Гаруда”

2. Ц.Баянжаргал- “Ширэн бээлий ММА”

3. С.Шижирбаатар – “Дорноговь жюү жицү”

4. Б.Цогтсайхан – “MONDE Bjj”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 110 кг

1. Chana C - China Top Team

2. Ш.Отгон – “Monde Bjj”

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн хөх бүсний 70 кг

1. Б.Анхтуяа – “Monde Bjj”

2. А.Билгүүн – “Дорноговь жюү жицү”

Насанд хүрэгчдийн эмэгтэйчүүдийн хөх бүсний 90 кг

1. Д.Баттуяа – “Сүлд спорт хороо”

2. Г.Сарангоо – “ Шинэ бадрах жюү жицү”

Эрэгтэйчүүдийн мастер ангиллын цагаан бүсний 94 кг

1. Aodengsudu M - China Top Team

2. Б.Эрдэнэбаяр- “Гаруда”

3. М.Золбоо – “Андууд”

4. Karoly Domonkos - Garuda

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хөх бүсний 110 кг

1. Б.Батзориг – “Дорноговь жюү жицү”

2. И.Хосбаяр – “Monde Bjj”

3. Ч.Булганхүү – “Их шавь дожо”

Эрэгтэйчүүдийн мастер нэг ангиллын хөх бүсний 110 кг

1. Ө.Буянбаатар – “Их шавь дожо”

2. С.Пүрэв-Очир – “Хилчин”

3. Н.Батболд – “Баруунхараа”

Эрэгтэйчүүдийн мастер нэг ангиллын хөх бүсний 94 кг

1. Э.Батмөнх – “Налайх”

2. Ц.Чинбат – “Дорноговь жюү жицү”

3. Э.Ганзориг – “Андууд”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн хөх бүсний 94 кг

1. А.Мөнхжаргал – “Сүхбаатар аймаг”

2. Б.Мөнгөн – “Гаруда”

3. Б.Сүх-Очир – “Ирвэс”

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 85 кг

1. Evgenii Aleshkov - Strela Team

2. Э.Чойням – “Гаруда”

3. Nachyn Sat - Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama

Насанд хүрэгчдийн эрэгтэйчүүдийн цагаан бүсний 94 кг

1. И.Алтанбагана-Monde BJJ

2. О.Болд-Эрдэнэ – “Шинэ бадрах жюү жицү”

3.Б.Үер-Б.Үер-Ширэн бээлий

Тэмцээний зарим зурагнуудыг та бүхэнд хүргэж байна. Бусад зургуудыг та бүхэн манай Facebook хуудаснаас үзээрэй.